WERSJA PREMIUM:


Tu jesteś:


Menu:
Internetowa Liturgia Godzin

Wesprzyj rozwój serwisu

Wersja premium
Zakup abonamentu


Serwis internetowy brewiarz.pl funkcjonuje w dwóch wersjach: ogólnodostępnej i premium - korzystanie z tej drugiej wersji wymaga wykupienia abonamentu.

Wersja ogólnodostępna zawiera teksty Liturgii Godzin oraz rozmaite informacje pomagające korzystać z tej formy modlitwy Kościoła. Są one dostępne bezpłatnie na stronach internetowych, bez możliwości pobierania ich na urządzenia mobilne.
W dostępie premium dostępne są natomiast dodatkowo rozmaite usługi (np. możliwość drukowania tekstów) i treści (np. komentarze do czytań, melodie, nagrania poszczególnych Godzin brewiarzowych).

UWAGA!

Zakup dostępu premium TO ODRĘBNA USŁUGA od zakupu PLIKÓW z tekstami liturgicznymi w formacie EPUB/MOBI. Zakup dostępu premium NIE POZWALA na pobieranie tekstów liturgicznych w formacie EPUB / MOBI.

Jeśli chcesz zamówić teksty do używania na smartfonie / czytniku, przejdź do formularza zamówienia:


Szczegółowe zestawienie zawartości i funkcjonalności obydwu wersji serwisu znajduje się w zamieszczonej tutaj tabeli.

Zachęcamy do korzystania z dostępu premium do serwisu. Aby wykupić taki dostęp, podaj swój adres e-mail (zwróć szczególną uwagę na jego poprawność!) i kliknij odpowiedni przycisk.
Uwaga! Podanie błędnego adresu e-mail spowoduje brak możliwości potwierdzenia płatności i uniemożliwi korzystanie z opłaconego dostępu.
Jeżeli posiadasz już wykupiony, nadal aktualny abonament na dostęp do wersji premium, dokonanie kolejnej płatności przedłuży opłacony okres.

Przy poszczególnych abonamentach podane są minimalne kwoty za dany okres. Jeśli chcesz wesprzeć rozwój serwisu brewiarz.pl, aby mogło się w nim znaleźć jeszcze więcej interesujących informacji i pomocy - możesz wpisać dowolną, wyższą kwotę. Za każdą przekazaną w ten sposób złotówkę serdecznie dziękujemy!

* Zapoznałem się z zestawieniem zawartości obu dostępów do serwisu brewiarz.pl

Dostęp 30-dniowy - minimum 12,00 zł

Kwota: ,      

Dostęp 60-dniowy - minimum 23,00 zł

Kwota: ,      

Dostęp 90-dniowy - minimum 33,00 zł

Kwota: ,      


Płatności obsługuje system bezpiecznych płatności DotPay

Dane sprzedawcy: ILG, Urbanistów 4/43 Warszawa; NIP 526283100
kontakt: redakcja (małpka) brewiarz.pl
Wyślij do nas maila

STRONA GŁÓWNA
TEKSTY ILG | OWLG | LITURGIA HORARUM | KALENDARZ LITURGICZNY | DODATEK | INDEKSY | POMOC
CZYTELNIA | ANKIETA | LINKI | WASZE LISTY | CO NOWEGO?

© Copyright by Konferencja Episkopatu Polski i Wydawnictwo Pallottinum